Seminar

Koeratreening kui kahepoolne suhtlus

Lektor Lea Tummeleht - https://briskmind.com/

Seminar toimub Valgas, Puuetega inimeste koja saalis, Kungla 15.

Algusega kell 14.00

Valga Valla toel ja MTÜ Valga Koerteklubi koostöös on valminud projekt koeraomanike teadlikkuse kasvatamiseks.

2019.aasta esimese pooles kutsume kõik praeguseid ja tulevasi koerahuvilisi osa saama erakordselt põnevast koolitussarjast. Käesoleva aasta talvel ja kevadel kohtume 3 eriteemalise seminari raames, millest igaüks on koeraomanikele olulisel teemal. Seminaridele kutsume Eesti parimad atesteeritud koolitajad/loomaarste.

Koolituste sarja esimene loeng toimub juba 26.01.2019 ning loengus saame kuulda BriskMind Loomade Treenimise juhilt Lea Tummelehelt, kuidas toimib kahepoolne suhtlus koera ja tema omaniku vahel. 
Lea tuleb meiega teadmisi jagama Tartust ning oma suurest kogemustepagasist võtab ta seekord kaasa vajalikud nipid loomaks usalduslikku suhet inimese ja tema lemmikute vahel. Eks ole ju usaldus kõige toimise aluseks :)

PALUME OSALUSSOOVIST EELNEVALT TEADA ANDA. 
Selleks palun saada kiri oma osalemisooviga valga.koerteklubi@gmail.com , soovitavalt kuni 21.01.2019. Kui soovite tulla mitmekesi, palun kirjutage meile kõigi huviliste nimed, et meil oleks ülevaade osalejate arvust.

Tänu Valga Valla kultuuriedenduse projektitoetusele on osalustasu sümboolne 3.- € ,

mille palume kanda MTÜ Valga Koerteklubi arveldusarvele,

Swedbank EE582200221034365040,

selgituseks "loeng 1 osalustasu" ja nimi


Alla 12 aastastele noortele on osalemine tasuta.


Kõik huvilised on lahkesti oodatud!

 

***

Valga Koerteklubi koostööpartner ja koeratoiduga varustaja on Rotaks.

Tellida saab PRINS ja EMINENT koeratoitu.

OÜ Rotaks-R


Valga Koerteklubi kaudu saab tellida JOSERA koera ja kassitoitu.
Josera sortimendist peaks igale koerale leidma meelepärase ja sobiva toidu.
 

Tellime 1 x kuus. Huvi korral kirjuta

 valga.koerteklubi@gmail.com

 
 

***

 

Valga Koerteklubi treeningväljak sai täidetud ning tasandatud.
Tänud! 

***

 

 Valga Koerteklubi hoiatab!

Eestis on loodud EKL-iga ( Eesti Kennelliit, FCI) konkureeriv ELK (Eesti Loomade Klubi, kuid UCI süsteemis toimiv) alternatiivorganisatsioon. UCI ja teiste alternatiivorganisatsioonide (nt ABRA, NKC, ABNA) tõupaberitega kutsikatele ei ole võimalik saada Eesti Kennelliidu (EKL) tõupabereid, nende koertega ei saa osaleda näitustel ega koeraspordi ametlikes võistlusklassides. Samuti ei saa need koerad FCI süsteemis aretusse ning nende koerte kutsikad ei saa samuti EKL tõupabereid. Kui ostate kutsikat näiteks Venemaalt, Lätist või Leedust tuleks samuti veenduda, et kutsikas saab kaasa RKF (Venemaa), LKF (Läti) või LKD (Leedu) tõupaberid

 

 

*** 

 

VALGA KOERTEKLUBIL UUS VARUSTUS  

 

 Kohaliku omaalgatuse programmi (KOP) riiklike vahendite abiga sai Valga Koerteklubi muretseda treeninguteks ja võistlusteks vajalikku varustust.
 Varje KK3 astme püsilamamise sooritamiseks, püstoli koera käitumise kontrollimiseks laskude ajal, hantlihoidja määrustepärase võistluste läbiviimiseks, kerge tõkke klubi logoga ja kiibilugeja võistlustel osalevate koerte identifitseerimiseks.

 

Koerajuhtidele spetsiaalsed treeningvestid mahukate taskutega ning klubi logoga (logo autor Marko Pihlak) ning T-särgid ja nokamütsid samuti klubi logoga.   

Pilte saab vaadata SIIN 

Projekti raames käisid Valga Koerteklubi liikmed esinemas Tsirguliina Keskkoolis ja fotograaf Timo Arbeiteri jäädvustatud pildimeenutus SIIN 

 

 ***  

14.06.2007 EKL juhatuse koosolekul võeti  

 MTÜ Valga Koerteklubi  

vastu Eesti Kennelliidu liikmeks