Rakendushariduse saab koer, kes on läbinud beebikooli ja teinud positiivsele tulemusele kutsikate mitteametliku eksami (eksami ajal on lubatud toidu või mänguasjaga motiveerimine). Rakendushariduse saanud koer on loonud vundamendi edasiliikumiseks bakalaureuse kraadi saamise suunas (ametlikul KK1 eksamil ei või enam koera motiveerida ei toidu ega mänguasjaga).

Valga Koerteklubis on saanud rakendushariduse 136 kutsikat. 

2014

XXX LEND 29.08.2014

1. Piho, Birgit- Hugo (beagle)

2. Rei, Iriina- Torr (segavereline)

 

XXIX LEND 01.06.2014          

1. Kägu, Jana- Ruben ( prantsuse buldog)

2. Lääts, Liivika- Jacky ( yorkshire terjer)

3. Pihelgas, Kaire- Seymore Veres De Felice ( yorkshire terjer)

4. Tõnissoo, Berit - White Coastal Little Blue Toyboy ( shetlandi lambakoer)

 

2013

XXVIII LEND 26.10.2013

1. Kõomägi, Kristel- Jerry ( welshi terjer)

2. Meitern- Jüriado, Liina- Phoenix Emperor Pheidon ( suuršnautser)

3. Nikopensius, Angeliina- Kämpfer Fänge Rhumba Motro ( kuldne retriiver)

4. Puhhova, Olga- Charli ( saksa lambakoer)

 

XXVII LEND 31.08.2013

1. Hindo, Tatjana- Bingo ( segavereline)

2. Kopõtnik, Julia- Lessi (segavereline)

3. Paomees, Maarja- Possu (segavereline)

4. Ploom, Iivika- Jessika (saksa lambakoer)

5. Räägel, Helvia- Nautilus Dar Felven ( dobermann)

6. Saar, Anneli- Perri Primafiori ( labradori retriiver)

7. Sonne, Emma Emilie- Golden Charmer Calix Marvel Girl (leonberger)

 

XXVI LEND 06.06.2013

1. Koppel, Taavi- Espenluther ( tiibeti mastif)

2. Laidmaa, Eleri- Heleros Questa ( saksa lambakoer)

3. Raja, Helle- Bonnie ( segavereline)

4. Reilik, Kristen- Onex Oger Schloss (saksa lambakoer)

 

2012

XXV LEND 09.09.2012

1. Jaansoo, Jaanika- Patsu ( segavereline)

2. Jakustand, Kairi- Jack ( jack russel'i terjer)

3. Jallai, Anzelika- Mailo ( vene kääbuskoer)

4. Läänesaar, Siiri- Liisi -  Everybody's Love Fornido Forte ( saksa dogi)

5. Põld, Markus- Kamelija Vejuonos šerksnas ( šveitsi valge lambakoer)

6. Reilik, Kristen- Flutwelle Setty ( saksa lambakoer)

7. Tops, Jelena- Roky ( segavereline)

8. Treu, Annika- Börni ( berni alpi karjakoer)

 

XXIV LEND 28.05.2012

1. Pihlak, Marek- Banny (beagle)

2. Savisaar, Urmas- Othello (kesk- aasia lambakoer)

3. Simson, Lilian- Morgan (komondor)

4. Ulm, Liina- Zottelbart Von Hetzeldorf Conri` ( suuršnautser)

 

2011

XXIII LEND 20.11.2011

1. Kõrge, Tiina - Lucky (segavereline)

2. Nüüd, Kersti- Kiirastulen Aron ( belgia lambakoer, malinois)

3. Ploom, Enel- Rex (segavereline)

4. Rõõmussaar, Sigrid- Noobel ( labradori retriiver)

5. Visnapuu, Raino- Bosse (segavereline)

 

XXII LEND 28.08.2011

1. Gerassimov, Annemarie- Fest Kiefer Corsar (saksa lambakoer)

2. Pissarenko, Julia- Roxy (segavereline)

 

XXI LEND 08.06.2011

1. Lainola, Ruslan- Sign of Constancy Breezy Bay (iiri punane setter)

2. Peterson, Ester- Zara ( saksa lambakoer)

3. Põder, Kersti- Viktooria (segavereline)

4. Tiirmaa, Teet- Pajumäe Dexter (berni alpi karjakoer)

5. Tretyak, Igor- Lisman ( dobermann)

6. Volver, Kristel- Huberts Baltik ( alaska malamuut)

 

2010

XX LEND 17.10.2010 

1. Duvin, Toomas- Perri (segavereline) 

2. Soots, Kalle- Argo Schwarz Geist ( saksa lambakoer) 

3. Tõnissoo, Berit- Minny ( cavalier king charles spanjel) 

 

XIX LEND 29.07.2010

1. Kortel, Irina- Richi (kuldne retriiver) 

2. Käärik, Harry- Defendervil Dakar (saksa lambakoer) 

3. Pulst, Katrin- Edel Weiss Prokionas (ameerika staff. terjer) 

4. Terder, Rinaldo- Terra Antyda Arctija (kuldne retriiver)

5. Tiscenko, Elena- Polar (siberi husky)

 

XVIII LEND 23.05.2010

1. Laul, Kalev- Meiepere Gil Grissom (kuldne retriiver) 

2. Maks, Merike- Becky (kaukaasia lambakoer) 

3. Mardim, Kalle- Alju (alaska malamuut) 

4. Nõmmik, David- Dante (saksa lambakoer) 

5. Ploom, Kristina - Isabella (segavereline) 

6. Reilik, Kristen- Esten (saksa lambakoer) 

7. Stepanova, Silva- Drušok (segavereline)

 8. Tipka, Kalju- Cesar (saksa lambakoer) 

 

2009 

XVII LEND 20.09.2009

1. Hinn, Sirli- Ridon Hennet a Charlote de Berry (jack russell`i terjer)  

2. Paul, Kristel- Bentley (beagle) 

3. Sidorenko, Irina- Bim (segavereline) 

 

XVI LEND 02.08.2009

1. Jõesoo, Ellen- Tseepo Gyan- Cha (tiibeti mastif)

2. Kaleta, Susan- Van der Sell (jack russell'i terjer) 

3. Korela, Lembit- Bluecheng (tiibeti mastif)

4. Mark, Helle- S'erri (saksa lambakoer) 

5. Miljan, Anne- Irwlend Happy Simon (labradori retriiver)

6. Raidsalu, Anneli- Yupiter Iz Sokolinogo Gnezda (kuldne retriiver) 

 

XV LEND 11.06.2009

1. Hingla, Lenna- Fest Kiefer Kolumb (saksa lambakoer) 

2. Juhkam, Jana- Verra Oger Schloss (saksa lambakoer) 

3. Kaasik, Mario- Chocochanel (cavalier king charles spaniel) 

4. Karuse, Allain- Rolly juunior (saksa lambakoer)

5. Kotkas, Signe- Perla (labradori retriiver)

6. Kuusik, Terje- Disel (saksa lambakoer)

7. Kõivumägi, Terje- Blacky (saksa lambakoer) 

8. Mõttus, Kerrit- Boss (saksa lambakoer) 

9. Ulm, Liina- Notta (segavereline) 

10. Unt, Karina- Gipsy (cavalier king charles spaniel) 

11. Unt, Kristel- Zoltan Clark Zvezdnij Dar (newfoundlandi koer) 

 

2008

XIV LEND 05.10.2008  

  1. Dubrinš, Lauri- Rufus (segavereline)
  2. Kikkas, Aivar- Yacheero`s Odele Odelette (dobermann)
  3. Kivi, Kristine- Roy (saksa lambakoer)
  4. Klasman, Einar- Raisineye Pollux Ramses (kääbusšnautser)
  5. Lappalainen, Sirpa- Pepi (toy terjer)
  6. Leppik, Anneli- Garri (kesk-aasia lambakoer)
  7. Paidre, Aivar - Kober Deddo (hall norra põdrakoer)
  8. Tättar, Aveli- Jahisõber Samuel (soome hagijas)

 

 XIII LEND 27.07.2008

 1. Juhkam, Jana- Sue Oger Schloss (saksa lambakoer)

 2. Jõesoo, Ellen- Mirsai Yo- Ni (tiibeti mastif)

 3. Klampe, Egle- Kramer (segavereline)

 4. Naaris, Õnne- Bruno (segavereline)

 5. Reiljan, Asso- Hasan Sever Starlet Beatriss (siberi husky)

 6. Ventsel, Karin- Sofi (segavereline) 

 

XII LEND 24.05.2008

1. Kattai, Margot- Pathfinder Baltic Selerija (šveitsi valge lambakoer)

2. Lõiv, Elvi- Nuki (segavereline)

3. Malinina, Zanna- Chess Alberto Arron (kuldne retriiver)

4. Parek, Ülle- Beti (saksa lambakoer)

5. Raidsalu, Anneli-  Chess Alberto Aaron (kuldne retriiver)

6. Sulev, Pille- Blacky (saksa lambakoer) 

 

2007 

XI LEND 15.12.2007               

 1. Herm, Piret- Bessy (bernhardiin, pikakarvaline) 

 

X LEND 18.11.2007

1. Allev, Jelena- Cayring Black Impala (collie, pikakarvaline)

2. Arrak, Anne- Chic (segavereline)

3. Eglit, Triin- Nöps (segavereline)

4. Hallaste, Gloria- Jahisõber Aptor (eesti hagijas) 

5. Hiiob, Tiina- Gran Fortuna Benno- Benjamin (vana- inglise lambakoer) 

6. Kalinin, Maksim- Ocean Red Angel Noringo (iiri punane setter) 

7. Kangur, Terje- Donna (rottweiler) 

8. Koppel, Ella- Karu (segavereline) 

9. Kägu, Jana- Astella (saksa lambakoer) 

10. Ossipov, Jelena- Rocky (bokser) 

11. Prantsus, Maie- Muri (segavereline) 

12. Pysaruk, Oleksandr- Bemi (saksa lambakoer) 

13. Tali, Liilia- Kalle (bordercollie) 

14. Tamm, Keidi- Buffball Brilliant Biffer (bernhardiin, pikakarvaline) 

15. Tavel, Aime- Aussenhaus Kennedy (saksa lambakoer 

 

IX LEND 20.06.2007

1. Kivi, Kirke- Lara (saksa lambakoer)

2. Vällo, Aavo- Volli (segavereline)

 

VIII LEND 28.04.2007

1. Haller, Olavi- Teine (saksa lambakoer)

2. Kuimet, Priit- Hellerkantri Viiger (alaska malamuut)

3. Punt, Birgit- Best (bernhardiin, pikakarvaline)

4. Stepanova, Silva- Muhtar (segavereline)

 

2006

VII LEND 11.11.2006                       

1. Küünal, Tarmo- Pontšik (rottweiler)

 

VI LEND 07.10.2006

1. Härk, Heleri Heike- Greetlee Janis Joplin (cavalier king charles spanjel)

2. Põld, Hannah- Britt (saksa lambakoer)

 

V LEND 18.08.2006

1. Lõiv, Elvi- Rommel (segavereline)                          

 

IV LEND 05.06.2006

1. Karuse, Ester- Richard (saksa lambakoer)

2. Kasepuu, Velly- Dilina Royal Elmas Zayn (pomeranian)

3. Klasman, Einar- Gotteridalf (suuršnautser)

4. Luht, Kaisa- Nässu (segavereline)

5. Raja, Helle- Xena (saksa lambakoer)

 

2005

III LEND 02.10.2005                                    

1. Möldre, Kerli – Fortunaviola Klaus- Moris (mops)

 

II LEND 21.06.2005

1. Räägel, Helvia- Erra – Emilia Iz Korolevstva D`Allba (dobermann)

 

I LEND  19.03.2005                         

1. Helandi, Gaida- Phantasy de Grande Vinko (dobermann)

2. Kaleta, Susan- Private- Stefal Capone (berni alpi karjakoer)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rakendushariduse saab koer, kes on läbinud beebikooli ja teinud positiivsele tulemusele kutsikate mitteametliku eksami (eksami ajal on lubatud toidu või mänguasjaga motiveerimine). Rakendushariduse saanud koer on loonud vundamendi edasiliikumiseks bakalaureuse kraadi saamise suunas (ametlikul KK1 eksamil ei või enam koera motiveerida ei toidu ega mänguasjaga).

Valga Koerteklubis on saanud rakendushariduse 126 kutsikat. 

 

2013

XXVII LEND 31.08.2013

1. Hindo, Tatjana- Bingo ( segavereline)

2. Kopõtnik, Julia- Lessi (segavereline)

3. Paomees, Maarja- Possu (segavereline)

4. Ploom, Iivika- Jessika (saksa lambakoer)

5. Räägel, Helvia- Nautilus Dar Felven ( dobermann)

6. Saar, Anneli- Perri Primafiori ( labradori retriiver)

7. Sonne, Emma Emilie- Golden Charmer Calix Marvel Girl (leonberger)

 

XXVI LEND 06.06.2013

1. Koppel, Taavi- Espenluther ( tiibeti mastif)

2. Laidmaa, Eleri- Heleros Questa ( saksa lambakoer)

3. Raja, Helle- Bonnie ( segavereline)

4. Reilik, Kristen- Onex Oger Schloss (saksa lambakoer)

 

2012

XXV LEND 09.09.2012

1. Jaansoo, Jaanika- Patsu ( segavereline)

2. Jakustand, Kairi- Jack ( jack russel'i terjer)

3. Jallai, Anzelika- Mailo ( vene kääbuskoer)

4. Läänesaar, Siiri- Liisi -  Everybody's Love Fornido Forte ( saksa dogi)

5. Põld, Markus- Kamelija Vejuonos šerksnas ( šveitsi valge lambakoer)

6. Reilik, Kristen- Flutwelle Setty ( saksa lambakoer)

7. Tops, Jelena- Roky ( segavereline)

8. Treu, Annika- Börni ( berni alpi karjakoer)

 

XXIV LEND 28.05.2012

1. Pihlak, Marek- Banny (beagle)

2. Savisaar, Urmas- Othello (kesk- aasia lambakoer)

3. Simson, Lilian- Morgan (komondor)

4. Ulm, Liina- Zottelbart Von Hetzeldorf Conri` ( suuršnautser)

 

2011

XXIII LEND 20.11.2011

1. Kõrge, Tiina - Lucky (segavereline)

2. Nüüd, Kersti- Kiirastulen Aron ( belgia lambakoer, malinois)

3. Ploom, Enel- Rex (segavereline)

4. Rõõmussaar, Sigrid- Noobel ( labradori retriiver)

5. Visnapuu, Raino- Bosse (segavereline)

 

XXII LEND 28.08.2011

1. Gerassimov, Annemarie- Fest Kiefer Corsar (saksa lambakoer)

2. Pissarenko, Julia- Roxy (segavereline)

 

XXI LEND 08.06.2011

1. Lainola, Ruslan- Sign of Constancy Breezy Bay (iiri punane setter)

2. Peterson, Ester- Zara ( saksa lambakoer)

3. Põder, Kersti- Viktooria (segavereline)

4. Tiirmaa, Teet- Pajumäe Dexter (berni alpi karjakoer)

5. Tretyak, Igor- Lisman ( dobermann)

6. Volver, Kristel- Huberts Baltik ( alaska malamuut)

 

 

 

2010

XX LEND 17.10.2010

 

 

1. Duvin, Toomas- Perri (segavereline)

 

2. Soots, Kalle- Argo Schwarz Geist ( saksa lambakoer)

 

3. Tõnissoo, Berit- Minny ( cavalier king charles spanjel)

 

 

 

 

XIX LEND 29.07.2010

1. Kortel, Irina- Richi (kuldne retriiver)

 

2. Käärik, Harry- Defendervil Dakar (saksa lambakoer)

 

3. Pulst, Katrin- Edel Weiss Prokionas (ameerika staff. terjer)

 

4. Terder, Rinaldo- Terra Antyda Arctija (kuldne retriiver)

5. Tiscenko, Elena- Polar (siberi husky)

 

XVIII LEND 23.05.2010

1. Laul, Kalev- Meiepere Gil Grissom (kuldne retriiver)

 

2. Maks, Merike- Becky (kaukaasia lambakoer)

 

3. Mardim, Kalle- Alju (alaska malamuut)

 

4. Nõmmik, David- Dante (saksa lambakoer)

 

5. Ploom, Kristina - Isabella (segavereline)

 

6. Reilik, Kristen- Esten (saksa lambakoer)

 

7. Stepanova, Silva- Drušok (segavereline)

 

8. Tipka, Kalju- Cesar (saksa lambakoer)

 

 

 

2009

 

 

XVII LEND 20.09.2009

1. Hinn, Sirli- Ridon Hennet a Charlote de Berry (jack russell`i terjer) 

 

2. Paul, Kristel- Bentley (beagle)

 

3. Sidorenko, Irina- Bim (segavereline)

 

 

 

 

XVI LEND 02.08.2009

1. Jõesoo, Ellen- Tseepo Gyan- Cha (tiibeti mastif)

2. Kaleta, Susan- Van der Sell (jack russell'i terjer) 

3. Korela, Lembit- Bluecheng (tiibeti mastif)

4. Mark, Helle- S'erri (saksa lambakoer) 

5. Miljan, Anne- Irwlend Happy Simon (labradori retriiver)

6. Raidsalu, Anneli- Yupiter Iz Sokolinogo Gnezda (kuldne retriiver)

 

 

 

XV LEND 11.06.2009

1. Hingla, Lenna- Fest Kiefer Kolumb (saksa lambakoer)

 

2. Juhkam, Jana- Verra Oger Schloss (saksa lambakoer)

 

3. Kaasik, Mario- Chocochanel (cavalier king charles spaniel)

 

4. Karuse, Allain- Rolly juunior (saksa lambakoer)

5. Kotkas, Signe- Perla (labradori retriiver)

6. Kuusik, Terje- Disel (saksa lambakoer)

7. Kõivumägi, Terje- Blacky (saksa lambakoer)

 

8. Mõttus, Kerrit- Boss (saksa lambakoer)

 

9. Ulm, Liina- Notta (segavereline)

 

10. Unt, Karina- Gipsy (cavalier king charles spaniel)

 

11. Unt, Kristel- Zoltan Clark Zvezdnij Dar (newfoundlandi koer)

 

 

 

2008

XIV LEND 05.10.2008 

 

 

  1. Dubrinš, Lauri- Rufus (segavereline)
  2. Kikkas, Aivar- Yacheero`s Odele Odelette (dobermann)
  3. Kivi, Kristine- Roy (saksa lambakoer)
  4. Klasman, Einar- Raisineye Pollux Ramses (kääbusšnautser)
  5. Lappalainen, Sirpa- Pepi (toy terjer)
  6. Leppik, Anneli- Garri (kesk-aasia lambakoer)
  7. Paidre, Aivar - Kober Deddo (hall norra põdrakoer)
  8. Tättar, Aveli- Jahisõber Samuel (soome hagijas)

 

 XIII LEND 27.07.2008

 1. Juhkam, Jana- Sue Oger Schloss (saksa lambakoer)

 2. Jõesoo, Ellen- Mirsai Yo- Ni (tiibeti mastif)

 3. Klampe, Egle- Kramer (segavereline)

 4. Naaris, Õnne- Bruno (segavereline)

 5. Reiljan, Asso- Hasan Sever Starlet Beatriss (siberi husky)

 6. Ventsel, Karin- Sofi (segavereline) 

 

XII LEND 24.05.2008

1. Kattai, Margot- Pathfinder Baltic Selerija (šveitsi valge lambakoer)

2. Lõiv, Elvi- Nuki (segavereline)

3. Malinina, Zanna- Chess Alberto Arron (kuldne retriiver)

4. Parek, Ülle- Beti (saksa lambakoer)

5. Raidsalu, Anneli-  Chess Alberto Aaron (kuldne retriiver)

6. Sulev, Pille- Blacky (saksa lambakoer)

 

 

 

2007

 

 

XI LEND 15.12.2007                        

 

 

1. Herm, Piret- Bessy (bernhardiin, pikakarvaline)

 

 

X LEND 18.11.2007

1. Allev, Jelena- Cayring Black Impala (collie, pikakarvaline)

2. Arrak, Anne- Chic (segavereline)

3. Eglit, Triin- Nöps (segavereline)

4. Hallaste, Gloria- Jahisõber Aptor (eesti hagijas)

 

5. Hiiob, Tiina- Gran Fortuna Benno- Benjamin (vana- inglise lambakoer)

 

6. Kalinin, Maksim- Ocean Red Angel Noringo (iiri punane setter)

 

7. Kangur, Terje- Donna (rottweiler)

 

8. Koppel, Ella- Karu (segavereline)

 

9. Kägu, Jana- Astella (saksa lambakoer)

 

10. Ossipov, Jelena- Rocky (bokser)

 

11. Prantsus, Maie- Muri (segavereline)

 

12. Pysaruk, Oleksandr- Bemi (saksa lambakoer)

 

13. Tali, Liilia- Kalle (bordercollie)

 

14. Tamm, Keidi- Buffball Brilliant Biffer (bernhardiin, pikakarvaline)

 

15. Tavel, Aime- Aussenhaus Kennedy (saksa lambakoer

 

 

IX LEND 20.06.2007

1. Kivi, Kirke- Lara (saksa lambakoer)

2. Vällo, Aavo- Volli (segavereline)

 

VIII LEND 28.04.2007

1. Haller, Olavi- Teine (saksa lambakoer)

2. Kuimet, Priit- Hellerkantri Viiger (alaska malamuut)

3. Punt, Birgit- Best (bernhardiin, pikakarvaline)

4. Stepanova, Silva- Muhtar (segavereline)

2006

VII LEND 11.11.2006                       

1. Küünal, Tarmo- Pontšik (rottweiler)

 

VI LEND 07.10.2006

1. Härk, Heleri Heike- Greetlee Janis Joplin (cavalier king charles spanjel)

2. Põld, Hannah- Britt (saksa lambakoer)

 

V LEND 18.08.2006

1. Lõiv, Elvi- Rommel (segavereline)                          

 

IV LEND 05.06.2006

1. Karuse, Ester- Richard (saksa lambakoer)

2. Kasepuu, Velly- Dilina Royal Elmas Zayn (pomeranian)

3. Klasman, Einar- Gotteridalf (suuršnautser)

4. Luht, Kaisa- Nässu (segavereline)

5. Raja, Helle- Xena (saksa lambakoer)

 

2005

III LEND 02.10.2005                                    

1. Möldre, Kerli – Fortunaviola Klaus- Moris (mops)

 

II LEND 21.06.2005

1. Räägel, Helvia- Erra – Emilia Iz Korolevstva D`Allba (dobermann)

 

I LEND  19.03.2005                         

1. Helandi, Gaida- Phantasy de Grande Vinko (dobermann)

2. Kaleta, Susan- Private- Stefal Capone (berni alpi karjakoer)